Gençmer Lojistik Hizmetleri

HAKKIMIZDA

GENÇMER LOJİSTİK HİZMETLERİ

Gençmer Lojistik, üstün hizmet anlayışı ve tecrübesiyle yurtiçi karayolu taşımasında AB normlarına sahip öz mal filosu ve tedarikçi filosu ile Türkiye'nin bütün bölgelerinde 81 ilde hizmet vermektedir. Ürünlerinizi ihracat – ithalat ve transit olarak uygun maliyetler ile optimum çözümler sunmaktayız.

Yurt içi konteyner taşımacılığı servisimiz ile ihracatlarınızda limanlara ve ithalat dönüşlerinde son noktaya kadar taşımacılıkta hizmet vermekteyiz. Taşımalarımızda tam sigorta uygulanmakta olup; araçlarımız 24 saat araç takip sistemleri ile uzman personellerimiz tarafından 7 gün 24 saat kontrol altındadırlar.

Yüklemeden boşaltmaya kadar geçen tüm süreçte araçlarımızın takibi mümkündür. 2013 yılından beri 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği yasasına istinaden, hizmet alımı gerçekleştirmekteyiz. Gençmer Lojistik, taşıma konusunda, tecrübelerini müşterileri ile paylaşan ve bu konuda kendine güvenen tecrübeli personeli ile siz değerli müşterimize çözüm ortağı olmak konusunda istekli ve heyecanlıyız.

Gençmer Lojistik Hizmetleri

61,541

Teslimatlarımız

Hızlı ve Efektif Teslimat

Küresel ticaretteki gelişmelerle lojistikteki hız kavramı daha da önem kazanırken ihtiyacınız olan çözümleri sunar.

Canlı Takip

Canlı takip sitemi ile güvenli ulaşım sağlıyoruz. Canlı takip ile ürünlerinizin yol güzergahını, nerede olduğunu güvenli bir şekilde takip edebilirsiniz. Gençmer Lojistik, hız ve zaman kazandırır.

Paketleme ve Depolama

Kaliteli ve başarılı depo yönetim uygulamalarını güncel teknoloji sistemleriyle entegre ederek geleceğin lojistiğine yönelik adımlar atıyoruz.

%100 Güvenle

Dürüstlük ve şeffaflıkla, sorumluluk bilinciyle hareket edip tüm ürünlerinizi eşit ve güvenilir bir şekilde taşıyoruz. Gençmer Lojistik'in hedef edindiği stratejik çözümler, güvenli taşımanın adresi olmuştur.